Akce

Naše akce

Chcete zažít, co je Umbanda v praxi?

Pořádáme setkání s Umbandou, která jsou v podobě hudebních vystoupení, rituálního kruhu léčení a modliteb či ekologicky zaměřených programů. Určená jsou nejen pro dospělé, ale máme i speciální program pro děti. Nechcete-li si nechat ujít příležitost, kdy se můžete potkat s tradicí Umbandy u nás v Čechách naživo, sledujte náš Facebook či Instagram, ať vám nic neuteče!!!

V případě zájmu o privátní provedení, nás kontaktujte na mailové adrese umbandacz@gmail.com.  Jsme schopní připravit program setkání na míru.

Chcete propojit a podpořit Váš každodenní život s touto linií? Vytvořili jsme pro Vás internetový obchod, kde naleznete různé druhy sošek orišů a průvodců, rituálních korálů (guias), vykuřovadel a mnohé další na: https://eshop.umbanda.cz/

Chcete podpořit rozvoj tradice Umbandy v Čechách?

Drazí přátelé a příznivci Umbandy, líbí se Vám naše aktivity?

Pokud se Vám naše společenské spolubytí, besedy a jiné kulturní akce líbí a rádi byste naši činnost ocenili, připravili jsme pro Vás několik možností podpory formou jakéhokoliv daru. Vaše finanční prostředky budou použity na další rozvoj všech aktivit spojených s Umbandou.

Mockrát děkujeme za pomoc a docenění úsilí, které do našich projektů vkládáme. Naše aktivity se snažíme dělat s veškerou láskou a radostí, ať už jsou to kakaové ceremonie, přednášky, akce pro děti a další.

POTVRZENÍ O DARU: Pokud máte zájem o zaslání účetního dokladu – potvrzení o převzetí daru, prosíme ozvěte se nám na umbandacz@gmail.com. Rádi Vám potvrzení vystavíme.

Pokud vám žádná z níže uvedených částek nevyhovuje, můžete poslat libovolnou částku bankovním převodem na

účet: 43-8096540277/0100 (Komerční banka)

Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ9501000000438096540277, BIC/SWIFT: KOMBCZPPXXX

Do zprávy pro příjemce prosím uveďte: „dar na činnost“. Děkujeme! 

Dar 100Kč

Dar v hodnotě 100 Kč

Dar 200Kč

Dar v hodnotě 200 Kč

Dar 300Kč

Dar v hodnotě 300 Kč

Dar 500Kč

Dar v hodnotě 500 Kč

Dar 1000Kč

Dar v hodnotě 1000 Kč